בית

קידום אתרים

קידום ממון | גוגל אדס | אינסטגרם - פייסבוק

למשוך קהלים עם נוכחות מקוונת מוגברת

אסטרטגיית קידום האתרים

קידום אתרים לא נכון

קידום אתר ללא מילות מפתח יכול להיות מאוד קשה מאחר ומילות המפתח משמשות כדי להביא את האתר שלך לתוצאות החיפוש הרלוונטיות ביותר. כאשר משתמשים מחפשים מידע באינטרנט, הם מחפשים מידע רלוונטי למילות המפתח שהם מכניסים לתוך מנועי החיפוש.

קידום אתרים נכון

תהליך הקידום הממון בגוגל מתבסס על שימוש נכון במילות מפתח זה מאפשר לך לפרסם מודעות בתוצאות החיפוש בגוגל שתופיע כאשר משתמשים מחפשים את מילות המפתח שצוינו וקשורות לתחום העסק שלך.

קידום ממון לעסקים

קידום ממון בגוגל

קידום ממומן הוא תהליך שבו משלם בעל עסק לגוגל בעבור הצגת מודעות שהקלקה עליהן מובילה לדף הנחיתה שהגדיר מראש. היכן מוצגות המודעות האלו? מודעות של קמפיינים ממומנים מוצגות בשני מקומות עיקריים: רשת החיפוש (כלומר, במנוע החיפוש, מעל התוצאות האורגניות) וברשת המדיה (אוסף גדול של אתרים שהתקשרו עם גוגל בתוכנית Adsense, ומארחים מודעות של מפרסמים שונים).

בתצורת השיווק של קידום ממומן משלם, למעשה, בעל עסק, על כל הקלקה של גולש על המודעה שפרסם.

למי מתאים לבצע קידום ממומן עבור העסק?

בחירה בתהליך קידום ממומן, או פרסום בגוגל, אינה מתאימה לכל עסק. לערוץ הקידום הממומן ישנם יתרונות אך גם לא מעט אתגרים בצידם. בואו ננסה להבין אילו עסקים יכולים לעשות שימוש בקידום ממומן על מנת להגדיל את התנועה לאתר.

  • עסקים חדשים
  • עסק בעל מרווחים מתאימים
  • עסק זמני
  • שירותים חדשים בעסק קיים
  • עסק שרוצה לקבל שליטה על זרם התנועה של הלקוחות
  • עסק שלא מעוניין להשקיע בניהול אתר שלם
  • עסק שלא מעוניין להשקיע זמן ומשאבים בלמידה

קידום ממון באינסטגרם

ממש כמו שאנו יכולים לפרסם מודעות בתשלום במנוע החיפוש גוגל, גם באמצעות אינסטגרם ניתן לפרסם מודעות בתשלום.התחיל לקדם את עצמכם בתשלום באינסטגרם.

לפני תחילת הפרסום חשוב לבדוק מיהו קהל היעד שאתם פונים אליו 

באמצעות קמפיינים המפורסמים בצורה של פוסטים בפיד של האפליקציה או כסטוריז או רילס. כלומר, כאשר משתמש גולל בפיד החשבון שלו, הוא עובר בין סטוריז לבין רילס, אז תעלה המודעה המקודמת. מדובר באפשרויות חשיפה מרובות במספר צורות שונות להגברת המודעות לעסק שלך

הקידום באינסטגרם מאפשר לכם לקדם פוסטים כך שיגיעו לקהל היעד שלכם וייחשפו בפני משתמשים רבים. ככל שפרסום ממומן באינסטגרם יצליח, כך תוכלו ליהנות מתנועת גולשים רבה יותר אותם תוכלו להמיר ללקוחות.

קידום ממון בפייסבוק

גם אם תשפכו תקציבי עתק עבור קידום ממומן בפייסבוק (כנ"ל גם לאינסטגרם), ללא מיתוג נכון וללא פעילות אורגנית בדפים, יהיה קשה מאוד לשכנע כך גולשים שהנכם חברה אמינה שאפשר לסמוך עליה, לקנות ממנה או לקבל ממנה שירותים.

יחד עם זאת, ולא פחות חשוב, המיתוג צריך להתבטא בפעילות אורגנית בה אתם לא חייבים לפרסם ולמכור את עצמכם אלה להציג עצמכם, לתת טיפים, לשתף בחידושים ועדכונים ובעיקר להשקיע בתוכן שיימתג אתכם כמומחים בענף המקצועי שלכם.רק לאחר שהתשתית הארגונית שלכם בפייסבוק תעמוד על טילה תוכלו למקסם את תוצאות פרסום ממומן בפייסבוק.

טיפ

יש לאנשים נטייה לחשוב שקידום פוסטים חלשים יגדיל את החשיפה. כאן הטעות הנפוצה, במקום להשקיע בפוסט צולע, נסו לנתב את התקציב לפוסטים מוצלחים שם העלות תהיה נמוכה יותר והתוצאות יהיו הרבה יותר אפקטיביות.