ארז פיקדו

פתרונות מקצועיים לעסקים ונותני שירות

בנייה וקידום אתרים| חנויות דיגיטליות | תחזוקה לאתרים

אני פותר בעיות אמיתיות

מה אני יכול לעשות למענך?

אתר כחול

בניית אתר

בניית אתר לעסק היא פעולה חשובה ולא פחות התוכן ועיצוב האתר שלך צריך להיות מתאים לסגנון העסק שלך ולהעניק לקהל הלקוחות הפוטנציאלי את המראה הנכון של העסק.

קידום אתרים

ישנם מספר שיטות קידום ממון שאפשר להשתמש בהן כדי להפנות את תשומת הלב של משתמשי האינטרנט לאתר שלך. עליך לבחור בשיטות מתאימות לעסק שלך ולתכנן את תכניות הקידום המתאימות.

תחזוקה

תחזוקת האתר תוכלו לדאוג לכך שהאתר יפעל בצורה תקינה, יהיה נגיש לכל מכשירי הגלישה ויופיע בכותרות הראשיות במנועי החיפוש. כמו כן, תחזוקת האתר תאפשר לכם לעקוב אחרי הנתונים האנונימיים של המשתמשים ולסקור את התנהגותם באתר, כך שתוכלו לשפר את האתר ולהתאים אותו לצרכי הקהל.

חנות דיגיטלית

חנות דיגיטלית היא פתרון מעולה לעסק שרוצה לקדם מוצר פיזי ולהגדיל מכירות בעסק. באמצעות חנות דיגיטלית, תוכלו להניח מוצרים בצורה מפורטת עם תמונות ותיאורים, לנהל את המלאי בקלות ולנהל הזמנות ותשלומים בקלות

רוצה לקחת את העסק שלך לשלב הבא

פנה אלי ותשמור על קשר

קצת עליי

תמונה_פרופיל_ארז-removebg-preview

ארז פיקדו

בונה אתרים

בונה אתרים, חנויות דיגיטליות ,אפליקציות ל-WEB, מלווה עסקים ונותני שירותים להרוויח כסף בפלטפורמת האינטרנט. המטרה שלי זה לקחת את העסק שלך שלב אחד קדימה על-ידי בניית אתר ששם בידול על העסק שלך משאר המתחרים עם תוכנית ליווי מקיפה וחשיבה אסטרטגית מקדימה ומקיפה, הקשבה אמיתית לצרכי העסק שלך, לחזון העסקי ולטעם האישי שלך.

 

למשוך קהלים עם נוכחות מקוונת מוגברת

אסטרטגיית קידום האתרים

קידום אתרים לא נכון

קידום אתר ללא מילות מפתח יכול להיות מאוד קשה מאחר ומילות המפתח משמשות כדי להביא את האתר שלך לתוצאות החיפוש הרלוונטיות ביותר. כאשר משתמשים מחפשים מידע באינטרנט, הם מחפשים מידע רלוונטי למילות המפתח שהם מכניסים לתוך מנועי החיפוש.

קידום אתרים נכון

תהליך הקידום הממון בגוגל מתבסס על שימוש נכון במילות מפתח זה מאפשר לך לפרסם מודעות בתוצאות החיפוש בגוגל שתופיע כאשר משתמשים מחפשים את מילות המפתח שצוינו על ידי העסק שלך.

בניית אתרים בהתאמה אישית

אסטרטגית בניית אתרים וחניות דיגיטליות

האסטרטגיה מבוססת בעיקר על צרכי ואפיון העסק שלך כדי לבנות אתר אינטרנט או חנות דיגיטלית מוצלחת, יש לעשות רשימה מסודרת של הצעדים הנדרשים ולתת למי שמעניק את השירותים הנדרשים את כל המידע הנחוץ כדי להשתמש בו בצורה נכונה. בכדי להגיע לתוצאה משולמת ישנן מספר פרטים שעליך לקבוע כדי לתכנן ולעצב את האתר או החנות הדיגיטלית שלך, יש לקחת בחשבון מה מטרת האתר או החנות, מי הלקוחות מה קווי העיצוב וכו'.

צור קשר

נשמח לעזור

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם

שעות פעילות:

בוא ניפגש

הקפה עלינו

אנחנו על המפה

חדרה, הרצל 40

שלח לנו

errz190@gmail.com